מי אנחנו

Ganהמרפאה

מרפאת דניאל נמצאת בחיפה, ברחוב מוריה 12.

במרפאה צוות רופאים משפחתי:

ד"ר לנדרמן בועז
ד"ר לנדרמן ורד

ברשות המרפאה ציוד חדיש הכולל מכשירי הדמיה ואבחון. מטרת המרפאה היא מתן הטיפול הרפואי האיכותי ביותר עם דגש על רווחת בעלי החיים. אנו נעשה כל שביכולתנו לעזור לחברכם הפרוותי לחיים לחיות חיים בריאים ארוכים ושמחים במחיצתכם.

בועז לנדרמןד"ר לנדרמן בועז

בוגר אוניברסיטת קושיצ'ה בסלובקיה, 1998. עם סיום לימודיו עבד ד"ר לנדרמן שנה בסלובקיה ברפואת חיות מחמד בשילוב עם רפואת חיות משק. לאחר מכן עבד בבית חולים לחיות מחמד בשדמה. בשנת 2001 לקח על עצמו את ניהול מרפאת דניאל בחיפה. ד"ר בועז לנדרמן חבר בעמותת הרופאים הוטרנריים לחיות מחמד. כמו כן ד"ר לנדרמן הוא רופא הבית של עמותת תנו לחיות לחיות חיפה.

ד"ר לנדרמן ורד

בוגרת אוניברסיטת קושיצ'ה בסלובקיה, 2000. עם סיום לימודיה עבדה בבית חולים לחיות מחמד בשדמה ובשנת 2001 החלה לעבוד במרפאת דניאל בחיפה. חברה בהסתדרות הרופאים הוטרינריים.

תומר אנגלד"ר תומר אנגל

וטרינר בן 33 סיים את לימודיו בפאדובה שבאיטליה בשנת 2010 והתחיל לעבוד במרפאת דניאל באותה השנה. עבודת הגמר שלו עסקה בנושא השמנת יתר בכלבים. תומר הינו רופא מסור וחרוץ שמשקיע בהעמקה ולמידה של מקצוע הרפואה הוטרינרית- עם דגש על רפואה פנימית.

אריאל לייבוביץאריאל ליבוביץ - מנהל המרפאה - מאלף כלבים

אריאל הוא מאלף כלבים בוגר מכללת וינגייט. אריאל מטפל במגוון בעיות התנהגות בכלבים, מאמן כלבים למשמעת בסיסית ומעביר סדנאות לנוער בנושא אילוף כלבים. מעבר לניהול שוטף במרפאת דניאל עם דגש על מתן השרות הטוב ביותר ללקוחותינו, אריאל ישמח לייעץ ולשתף במידע התנהגותי בכל הקשור להתנהגות כלבכם. www.dogtalk.co.il

סימה בסקיןסימה בסקין - ספרית כלבים וחתולים

סימה בת 26 מחזיקה בתואר שני בהנדסת בעלי חיים- אוניברסיטה לחקלאות- מוסקבה. עברה הכשרה לאסיסטנטית וטרינרית- מגן דוד ירוק וסיימה לימודי ספרות בעלי חיים בבית ספר לספרות בעלי חיים- pet in style תור לתספורת ניתן לקבוע ב- 054-2144205